Wydrukuj tę stronę
piątek, 12 luty 2021 12:33

Mazury cud natury Wyróżniony

Napisane przez  Aleksandra Biełous- Tołoczko

mazury2

6.07 (wtorek)

06:00 zbiórka przy ul. Sambora w Szczecinie, przejazd na pole bitwy pod Grunwaldem, a następnie do Olsztynka do Muzeum Budownictwa Ludowego. Przejazd do hotelu w Giżycku na obiadokolację i nocleg.

07.07 (środa)

Śniadanie, przejazd do Reszla- zamek biskupów warmińskich, następnie do Świętej Lipki zwanej „Częstochową północy”- zwiedzanie barokowego Sanktuarium Maryjnego. Przejazd do Gierłoży, wizyta w Wilczym Szańcu- kwaterze głównej Adolfa Hitlera. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

08.07 (czwartek)

Śniadanie, przejazd do Rynu, zwiedzaniu zamku krzyżackiego, spacer ścieżką spacerowo- rekreacyjną nad brzegiem jeziora Ołów, przejazd do Kadzidłowa, spacer wraz z przewodnikiem po Parku Dzikich Zwierząt. Przejazd do Grodu Galindów, zwiedzanie. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

09.07 (piątek)

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, zwiedzanie z przewodnikiem perły architektury obronnej- Twierdzy Boyen, przejazd do Olsztyna- stolicy województwa warmińsko- mazurskiego, spacer po Starym Mieście- Stary Ratusz, stary Targ Rybny. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

10.07 (sobota)

Śniadanie, wykwaterowanie przejazd do Buczyńca- wizyta w Izbie Historii Kanału Elbląskiego oraz rejs „Statkiem po trawie” obejmujący odcinek Kanału Elbląskiego, na którym znajdują się m.in. system 5 pochylni oraz rezerwat ornitologiczny na jeziorze Druzno. Powrót do Szczecina w miejsce zbiórki w godzinach wieczornych, zakończenie wycieczki.

 

Cena 1250 zł/os. obejmuje:

- przejazd autokarem,

- 4 noclegi w pokojach 2os. z łazienkami,

- 4 śniadania i 4 obiadokolacje,

- opiekę pilota,

- usługi przewodników w Twierdzy Boyen i Parku Dzikich Zwierząt,

- ubezpieczenie NNW w ERGO AG.

 

Uwagi:

- dodatkowo płatne bilety wstępu do zwiedzanych obiektów (ok. 175 zł/os.)

- prosimy o zabranie ze sobą maseczek oraz środków do dezynfekcji rąk.

Ostatnio zmieniany piątek, 07 maj 2021 08:40